• +48 792 469 381
 • kontakt@mybusinessacademy.pl

Doradztwo biznesowe

Co to jest doradztwo biznesowe?

Doradztwo biznesowe ma na celu pomoc w rozwiązywaniu Twoich problemów biznesowych, aby Twoja firma osiągnęła sukces. Jest to wsparcie Twojego przedsiębiorstwa, przeanalizowanie jego kondycji finansowej, zapoznania się z rynkiem konkurencyjnym, opracowanie możliwych rozwiązań. Dzięki takim działaniom możesz poznać mocne i słabe strony swojej firmy oraz opracować strategię, która ma na celu poprawę rentowności w Twojej firmie.

Korzyści, jakie Twoja firma może osiągnąć dzięki współpracy z doradcą zawodowym to:

 • Zwiększenie zysku

 • Obniżenie kosztów

 • Rozwiązanie problemów w firmie

 • Poprawa wizerunku firmy na rynku

 • Poprawienie komunikacji wewnętrznej

doradztwobiznes3
doradztwo_biznes1

Doradztwo biznesowe – dla kogo?

Dla kogo jest doradztwo biznesowe? Z usług doradcy zawodowego może skorzystać każdy przedsiębiorca, niezależnie czy jego firma jest wielką korporacją, czy jednoosobową działalnością, czy dopiero zaczyna działać, czy jest już na rynku kilka lat.

Skontaktuj się z nami, jeśli:

 • Chcesz lepiej poznać swoją konkurencję

 • Poszukać sposobów na pokonanie konkurencji

 • Chcesz lepiej wykorzystać potencjał Twojej firmy

 • Nie wiesz jak sprawić, aby przyciągnąć do siebie klientów

 • Nie masz pomysłu na dalsze działanie, a zyski spadają

 • Chcesz skorzystać z dofinansowań, ale boisz się biurokracji

 • Chcesz osiągnąć wymierne zyski

 • Potrzebujesz obiektywnego spojrzenia na Twój biznes

 • Chcesz obniżyć koszty działalności

 • Czujesz, że potrzebujesz zmian, lecz nie wiesz jakie rozwiązania będą dla Twojej firmy odpowiednie

 • Masz problemy finansowe

Doradztwo biznesowe - kompleksowe wsparcie:

db1

BIZNESPLAN

Dobrze przygotowany i opracowany biznesplan, pozwoli szczegółowo zweryfikować opłacalność Twojego biznesu. Dzięki niemu poznasz szanse i zagrożenia biznesu, a tym samym swoją konkurencję. Analizujesz, weryfikujesz, porządkujesz. Biznesplan to Twój klucz do sukcesu!

db4

OPTYMALIZACJA

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą SPÓŁDZIELNI SOCJALNEJ B2B, która pomoże Ci w optymalizacji kosztów zatrudnienia.

db7

KLIENCI

Jak prowadzić firmę i osiągać dobre wyniki sprzedaży? Czym przyciągnąć do siebie klientów? Jak zbudować pozytywne relacje z Twoim klientem? U nas dowiesz się więcej metod i narzędzi do skutecznego pozyskiwania klientów.

db2

MARKETING

Właściwie dobrana strategia marketingowa jest bardzo ważna w budowaniu pozytywnego wizerunku firmy. Dzięki temu będziesz dobrze wiedział, kto jest Twoim klientem, do jakiej grupy docelowej chcesz dotrzeć, poznasz konkurencję. Strategia marketingowa pozwoli Ci się wyróżnić w tłumie oraz zaistnieć na rynku.

db5

DOFINANSOWANIE

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą SPÓŁDZIELNI SOCJALNEJ B2B, która pomoże Ci w znalezieniu oraz wypełnieniu wniosku na dofinansowanie.

db8

PRODUKTY

Jak wyróżnić się na konkurencyjnym rynku? Nie wiesz, jak wprowadzić produkt na rynek? Doskonale znamy otoczenie rynkowe, na bieżąco monitorujemy trendy rynkowe, dzięki czemu możesz w pełni wykorzystać potencjał swojego produktu, a Twoja firma zbuduje długofalową współpracę z klientami, wspólnikami.

db3

ZARZĄDZANIE

Nie wiesz jak odpowiednio zarządzać swoimi pracownikami? A może wolisz być niezależny i prowadzić jednoosobową działalność gospodarczą? Niezależnie od tego, co wybierzesz prawidłowe zarządzanie firmą pozwala w pełni zrealizować biznesplan.

db6

BRANDING

Budowanie świadomości marki na rynku jest trudne. Aby Ci to ułatwić, przedstawimy Ci skuteczne metody na stworzenie silnej marki. Poznaj swoich klientów, ich oczekiwania, wysłuchaj ich potrzeb. Bądź najlepszy poprzez świadome działania, które przynoszą realne zyski.

db9

ZYSK

Przeanalizujemy funkcjonowanie Twojego przedsiębiorstwa. Pomożemy Ci osiągnąć wyższy poziom lub wskazać kierunki rozwoju firmy. Wdrożymy nowe modele biznesowe, dzięki którym zrealizujesz swój biznesplan oraz osiągniesz realne zyski.

Doradcy

Beata Drewienkowska

Prezes Lubelskiej Fundacji Wspierania Biznesu i Współpracy Międzynarodowej, Prezes Spółdzielni Socjalnej B2B, członek zarządu My Business Academy Sp. z o.o. Przedsiębiorca z ponad 20-letnim doświadczeniem w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej. Ekspert w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej. Pomaga firmom w optymalizacji kosztów. Opracowuje biznesplany. Specjalistka w dziedzinie zarządzania własną działalnością gospodarczą. Prowadzi szkolenia z zakresu zarządzania własną działalnością, optymalizacji kosztów, negocjacji handlowych oraz budowania marki osobistej. Wspiera rozwój małej i średniej przedsiębiorczości, w tym poprzez kształcenie kadr przedsiębiorstw. Tworzy nowe modele biznesowe, wzbogacając ofertę o unikalne rozwiązania z obszaru nowych technologii. Zbudowała swoistego rodzaju korporację, obejmującą kilka spółek, media drukowane i elektroniczne.

Karol Kostrzewa

Prezes My Business Academy sp. z o.o. Kierownik do spraw Personalnych w Spółdzielni Socjalnej B2B Doktorant na Wydziale Ekonomii UMCS (rozprawa na temat: Uwarunkowania funkcjonowania spółdzielni socjalnych w Polsce w kontekście cyklu życia organizacji). Absolwent zarządzania na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Posiada wszechstronna wiedzę z zakresu zarządzania, ekonomii, rachunkowości oraz funduszy i rozliczeń dofinansowań dla Pracodawców z PFRON. Pomaga przedsiębiorcom w zakresie optymalizacji zatrudnienia i wynagrodzeń, projektowaniu i wdrażaniu zmian.Specjalizuje się w pisaniu o dotację na założenie lub rozwój działalności gospodarczej z takich podmiotów jak OWES Modrzew, PFRON czy Urząd Pracy. Autor publikacji „Outsourcing usług w Polsce szansą na rozwój dla przedsiębiorstw społecznych”, „Zarządzanie niepełnosprawnością w miejscu pracy – współczesna organizacja a sytuacja osób niepełnosprawnych na rynku pracy w Polsce”, „Potencjał polskiego rynku pracy a sytuacja osób z niepełnosprawnością”.

Łukasz Kozak

Konsultant biznesowy, koordynator projektów, szef działu sprzedaży; doradca zawodowy

Zadbaj o swój biznes już dziś!

Umów się na konsultację i sprawdź, czy doradztwo jest właśnie dla Ciebie!

Skip to content