Doradztwo biznesowe admin 8 sierpnia, 2022
Co to jest doradztwo biznesowe?

Doradztwo biznesowe ma na celu pomoc w rozwiązywaniu Twoich problemów biznesowych, aby Twoja firma osiągnęła sukces. Jest to wsparcie Twojego przedsiębiorstwa, przeanalizowanie jego kondycji finansowej, zapoznania się z rynkiem konkurencyjnym, opracowanie możliwych rozwiązań. Dzięki takim działaniom możesz poznać mocne i słabe strony swojej firmy oraz opracować strategię, która ma na celu poprawę rentowności w Twojej firmie.

Korzyści, jakie Twoja firma może osiągnąć dzięki współpracy z doradcą zawodowym to:

Zwiększenie zysku
Obniżenie kosztów
Rozwiązanie problemów w firmie
Poprawa wizerunku firmy na rynku
Poprawienie komunikacji wewnętrznej

Korzyści, jakie Twoja firma może osiągnąć dzięki współpracy z doradcą zawodowym to:

Dla kogo jest doradztwo biznesowe? Z usług doradcy zawodowego może skorzystać każdy przedsiębiorca, niezależnie czy jego firma jest wielką korporacją, czy jednoosobową działalnością, czy dopiero zaczyna działać, czy jest już na rynku kilka lat.

Skontaktuj się z nami, jeśli:


Chcesz lepiej poznać swoją konkurencję
Poszukać sposobów na pokonanie konkurencji
Chcesz lepiej wykorzystać potencjał Twojej firmy
Nie wiesz jak sprawić, aby przyciągnąć do siebie klientów
Nie masz pomysłu na dalsze działanie, a zyski spadają
Chcesz skorzystać z dofinansowań, ale boisz się biurokracji
Chcesz osiągnąć wymierne zyski
Potrzebujesz obiektywnego spojrzenia na Twój biznes
Chcesz obniżyć koszty działalności
Czujesz, że potrzebujesz zmian, lecz nie wiesz jakie rozwiązania będą dla Twojej firmy odpowiednie
Masz problemy finansowe

Doradztwo biznesowe - kompleksowe wsparcie:

BIZNESPLAN

Dobrze przygotowany i opracowany biznesplan, pozwoli szczegółowo zweryfikować opłacalność Twojego biznesu. Dzięki niemu poznasz szanse i zagrożenia biznesu, a tym samym swoją konkurencję. Analizujesz, weryfikujesz, porządkujesz. Biznesplan to Twój klucz do sukcesu!

MARKETING

Właściwie dobrana strategia marketingowa jest bardzo ważna w budowaniu pozytywnego wizerunku firmy. Dzięki temu będziesz dobrze wiedział, kto jest Twoim klientem, do jakiej grupy docelowej chcesz dotrzeć, poznasz konkurencję. Strategia marketingowa pozwoli Ci się wyróżnić w tłumie oraz zaistnieć na rynku.

ZARZĄDZANIE

Nie wiesz jak odpowiednio zarządzać swoimi pracownikami? A może wolisz być niezależny i prowadzić jednoosobową działalność gospodarczą? Niezależnie od tego, co wybierzesz prawidłowe zarządzanie firmą pozwala w pełni zrealizować biznesplan.

Optymalizacja

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą SPÓŁDZIELNI SOCJALNEJ B2B, która pomoże Ci w optymalizacji kosztów zatrudnienia.

Dofinansowanie

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą SPÓŁDZIELNI SOCJALNEJ B2B, która pomoże Ci w znalezieniu oraz wypełnieniu wniosku na dofinansowanie.

Branding

Budowanie świadomości marki na rynku jest trudne. Aby Ci to ułatwić, przedstawimy Ci skuteczne metody na stworzenie silnej marki. Poznaj swoich klientów, ich oczekiwania, wysłuchaj ich potrzeb. Bądź najlepszy poprzez świadome działania, które przynoszą realne zyski.

Klienci

Jak prowadzić firmę i osiągać dobre wyniki sprzedaży? Czym przyciągnąć do siebie klientów? Jak zbudować pozytywne relacje z Twoim klientem? U nas dowiesz się więcej metod i narzędzi do skutecznego pozyskiwania klientów.

Produkty

Jak wyróżnić się na konkurencyjnym rynku? Nie wiesz, jak wprowadzić produkt na rynek? Doskonale znamy otoczenie rynkowe, na bieżąco monitorujemy trendy rynkowe, dzięki czemu możesz w pełni wykorzystać potencjał swojego produktu, a Twoja firma zbuduje długofalową współpracę z klientami, wspólnikami.

Zysk

Przeanalizujemy funkcjonowanie Twojego przedsiębiorstwa. Pomożemy Ci osiągnąć wyższy poziom lub wskazać kierunki rozwoju firmy. Wdrożymy nowe modele biznesowe, dzięki którym zrealizujesz swój biznesplan oraz osiągniesz realne zyski.

Formularz kontaktowy:

    Skip to content