Doradztwo biznesowe admin 8 sierpnia, 2022
Co to jest doradztwo biznesowe?
Doradztwo biznesowe ma na celu pomoc w rozwiązywaniu Twoich problemów biznesowych, aby Twoja firma osiągnęła sukces. Jest to wsparcie Twojego przedsiębiorstwa, przeanalizowanie jego kondycji finansowej, zapoznania się z rynkiem konkurencyjnym, opracowanie możliwych rozwiązań. Dzięki takim działaniom możesz poznać mocne i słabe strony swojej firmy oraz opracować strategię, która ma na celu poprawę rentowności w Twojej firmie.
Korzyści, jakie Twoja firma może osiągnąć dzięki współpracy z doradcą zawodowym to:
Zwiększenie zysku
Obniżenie kosztów
Rozwiązanie problemów w firmie
Poprawa wizerunku firmy na rynku
Poprawienie komunikacji wewnętrznej
Korzyści, jakie Twoja firma może osiągnąć dzięki współpracy z doradcą zawodowym to:
Dla kogo jest doradztwo biznesowe? Z usług doradcy zawodowego może skorzystać każdy przedsiębiorca, niezależnie czy jego firma jest wielką korporacją, czy jednoosobową działalnością, czy dopiero zaczyna działać, czy jest już na rynku kilka lat.
Skontaktuj się z nami, jeśli:
Chcesz lepiej poznać swoją konkurencję
Poszukać sposobów na pokonanie konkurencji
Chcesz lepiej wykorzystać potencjał Twojej firmy
Nie wiesz jak sprawić, aby przyciągnąć do siebie klientów
Nie masz pomysłu na dalsze działanie, a zyski spadają
Chcesz skorzystać z dofinansowań, ale boisz się biurokracji
Chcesz osiągnąć wymierne zyski
Potrzebujesz obiektywnego spojrzenia na Twój biznes
Chcesz obniżyć koszty działalności
Czujesz, że potrzebujesz zmian, lecz nie wiesz jakie rozwiązania będą dla Twojej firmy odpowiednie
Masz problemy finansowe

Doradztwo biznesowe - kompleksowe wsparcie:

BIZNESPLAN
Dobrze przygotowany i opracowany biznesplan, pozwoli szczegółowo zweryfikować opłacalność Twojego biznesu. Dzięki niemu poznasz szanse i zagrożenia biznesu, a tym samym swoją konkurencję. Analizujesz, weryfikujesz, porządkujesz. Biznesplan to Twój klucz do sukcesu!
MARKETING
Właściwie dobrana strategia marketingowa jest bardzo ważna w budowaniu pozytywnego wizerunku firmy. Dzięki temu będziesz dobrze wiedział, kto jest Twoim klientem, do jakiej grupy docelowej chcesz dotrzeć, poznasz konkurencję. Strategia marketingowa pozwoli Ci się wyróżnić w tłumie oraz zaistnieć na rynku.
ZARZĄDZANIE
Nie wiesz jak odpowiednio zarządzać swoimi pracownikami? A może wolisz być niezależny i prowadzić jednoosobową działalność gospodarczą? Niezależnie od tego, co wybierzesz prawidłowe zarządzanie firmą pozwala w pełni zrealizować biznesplan.
Optymalizacja
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą SPÓŁDZIELNI SOCJALNEJ B2B, która pomoże Ci w optymalizacji kosztów zatrudnienia.
Dofinansowanie
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą SPÓŁDZIELNI SOCJALNEJ B2B, która pomoże Ci w znalezieniu oraz wypełnieniu wniosku na dofinansowanie.
Branding
Budowanie świadomości marki na rynku jest trudne. Aby Ci to ułatwić, przedstawimy Ci skuteczne metody na stworzenie silnej marki. Poznaj swoich klientów, ich oczekiwania, wysłuchaj ich potrzeb. Bądź najlepszy poprzez świadome działania, które przynoszą realne zyski.
Klienci
Jak prowadzić firmę i osiągać dobre wyniki sprzedaży? Czym przyciągnąć do siebie klientów? Jak zbudować pozytywne relacje z Twoim klientem? U nas dowiesz się więcej metod i narzędzi do skutecznego pozyskiwania klientów.
Produkty
Jak wyróżnić się na konkurencyjnym rynku? Nie wiesz, jak wprowadzić produkt na rynek? Doskonale znamy otoczenie rynkowe, na bieżąco monitorujemy trendy rynkowe, dzięki czemu możesz w pełni wykorzystać potencjał swojego produktu, a Twoja firma zbuduje długofalową współpracę z klientami, wspólnikami.
Zysk
Przeanalizujemy funkcjonowanie Twojego przedsiębiorstwa. Pomożemy Ci osiągnąć wyższy poziom lub wskazać kierunki rozwoju firmy. Wdrożymy nowe modele biznesowe, dzięki którym zrealizujesz swój biznesplan oraz osiągniesz realne zyski.

Doradcy

Beata Drewienkowska
Prezes Lubelskiej Fundacji Wspierania Biznesu i Współpracy Międzynarodowej, Prezes Spółdzielni Socjalnej B2B, członek zarządu My Business Academy Sp. z o.o. Przedsiębiorca z ponad 20-letnim doświadczeniem w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej. Ekspert w prowadzeniu własnej działalności gospodarczej. Pomaga firmom w optymalizacji kosztów. Opracowuje biznesplany. Specjalistka w dziedzinie zarządzania własną działalnością gospodarczą. Prowadzi szkolenia z zakresu zarządzania własną działalnością, optymalizacji kosztów, negocjacji handlowych oraz budowania marki osobistej. Wspiera rozwój małej i średniej przedsiębiorczości, w tym poprzez kształcenie kadr przedsiębiorstw. Tworzy nowe modele biznesowe, wzbogacając ofertę o unikalne rozwiązania z obszaru nowych technologii. Zbudowała swoistego rodzaju korporację, obejmującą kilka spółek, media drukowane i elektroniczne.
Łukasz Kozak
Konsultant biznesowy, koordynator projektów, szef działu sprzedaży; doradca zawodowy

    Skip to content