Doradztwo zawodowe admin 8 sierpnia, 2022
Co to jest doradztwo zawodowe?

Doradztwo zawodowe ma na celu zaplanowanie Twojej ścieżki kariery. Podczas spotkania z doradcą poznasz swoje mocne i słabe strony, dzięki temu będziesz mógł skupić się na rozwoju tych mocniejszych. Mocne strony mogą stanowić podstawę poszukiwania Twojego wymarzonego zawodu. Doradca omówi z Tobą bilans barometr zawodów deficytowych, dzięki czemu będziesz wiedział, które zawody są niszowe i pożądane na rynku pracy. W procesie doradczym zapoznasz się z trendami na rynku pracy oraz zawodami i kompetencjami przyszłości. Dowiesz się, w którym zawodzie masz realne szanse na rozwój i awanse. Dotychczasowa praca nie daje Ci satysfakcji? Marzysz o tym, aby rzucić pracę i zająć się tym, co kochasz i co jest Twoją pasją? A może borykasz się z wypaleniem zawodowym i nie wiesz, czy ta praca jest odpowiednia dla Ciebie? Doradca zawodowy wesprze Cię na tym etapie kariery zawodowej. Ustali co jest aktualnie priorytetem i jakie są Twoje cele w życiu. Oceni, czy zmiana pracy jest faktycznie potrzebna, a może wystarczy przekwalifikowanie się poprzez ukończenie kursów lub szkoleń.

Dowiedz się, jak efektywnie zaplanować swoją karierę i wybierz pracę zgodną z Twoimi zainteresowaniami i pasjami!
Doradztwo zawodowe – dla kogo?

– Uczniowie, którzy zastanawiają się jaki kierunek studiów powinni wybrać
– Absolwenci uczelni wyższych dopiero wchodzący na rynek pracy
– Osoby bezrobotne
– Osoby niepełnosprawne, które w szczególności mają trudności ze znalezieniem dla siebie odpowiedniej pracy
– Osoby, które chcą zmienić pracę, aby połączyć pasję z pracą
– Osoby po 60 roku życia, którzy chcą aktywnie spędzać czas i szukają dla siebie ciekawych kursów i szkoleń, dopasowanych do swoich zainteresowań
– Wszyscy, którzy chcą odkryć swoje mocne i słabe strony, aby móc w pełni wykorzystać swój potencjał

Twoja praca – Twoja pasja – Twoja życie!
A Ty, wiesz co chcesz robić w życiu?
Korzyści, jakie niesie doradztwo zawodowe:
Predyspozycje

Dzięki nam poznasz swoje mocne strony i będziesz wiedział, w którym kierunku warto się rozwijać. Znając mocne strony możesz śmiało realizować swoje marzenia i cele, a konkretnie wybrać zawód, który będzie Twoją pasją, a nie obowiązkiem!

Ograniczenia

Warto znać swoje słabe strony, dzięki temu możesz zyskać przewagę na rozmowie kwalifikacyjnej, gdzie zawsze takie pytanie się pojawia. Bądź sprytniejszy i już dziś zadbaj o to, aby Twoja słabe strony nie odebrały Ci możliwości zyskania pracy.

Cele

Ciężko jest wskazać zawód, bez konkretnie wyznaczonego celu. Musisz wiedzieć, czego od życia oczekujesz! My Ci w tym pomożemy! Zaufaj nam!

Kariera

Zaplanowanie ścieżki kariery jest kluczowe w Twoim życiu. Bez jasno sprecyzowanych oczekiwań nie będziesz wiedział, jakiej pracy szukasz oraz czego oczekujesz od przyszłego pracodawcy.

Metody

Dzisiaj większość ogłoszeń o pracę, a także rozmów kwalifikacyjnych odbywa się przez Internet. Dlatego zapoznamy Cię ze skutecznymi metodami poszukiwania pracy, jak prowadzić korespondencję z rekruterami, aby zdobyć pracę marzeń.

Profesjonalne CV

CV jest jak Twoja wizytówka. Przeanalizujemy Twoje dokumenty i zadbamy o to, aby były profesjonalne oraz atrakcyjne. CV musi być idealne i przyciągać wzrok tak, aby zainteresować przyszłych pracodawców. Dzięki temu masz większą szansę na zdobycie pracy.

Rekrutacja

Stresuje Cię rozmowa kwalifikacyjna? A może nie wiesz jak zaprezentować swoje zalety? Zaufaj nam, a my odpowiednio przygotujemy Cię do rozmowy. Dowiesz się na co rekruterzy zwracają uwagę, a jakich tematów unikać.

Kursy

Chcesz rozwinąć swoje kwalifikacje i umiejętności jednak nie wiesz jaki kurs będzie idealny dla Ciebie? Przeanalizujemy Twoje zainteresowania, mocne i słabe strony i postaramy się Ci pomóc wybrać odpowiednie szkolenia. Pamiętaj dbaj o swój rozwój osobisty!

Zmiana zawodu

Chcesz zmienić zawód? A może dopadło Cię wypalenie zawodowe? Potrzebujesz rady w sprawie przekwalifikowania się? Wesprzemy Cię na każdym etapie Twojej ścieżki zawodowej. Wyznaczymy Twoje mocne strony i przygotujemy plan zmiany krok po kroku, bez stresu.

Formularz kontaktowy

    Skip to content