• +48 792 469 381
  • kontakt@mybusinessacademy.pl

Wirtualne biuro

Wirtualne biuro w centrum Lublina

Wyobraź sobie, że od jutra nie musisz martwić się o profesjonalne, nowoczesne biuro. Biuro, gdzie możesz spotkać się z Klientem, możesz zorganizować warsztaty. Biuro, gdzie możesz przyjść i w ciszy i spokoju popracować. Nie musisz szukać lokalu do wynajęcia, którego cena w obecnych czasach znacznie poszybowała w górę. Nie musisz martwić się o to, że co miesiąc musisz płacić wynajmującemu ciężko zarobione pieniądze. Ze zdumieniem dochodzisz do wniosku, że możesz wynająć biuro na tyle, na ile potrzebujesz. Dzięki skorzystaniu z usługi administracji masz pod kontrolę wszystkie dokumenty, a my Cię informujemy o wszystkich pismach, które do Ciebie przychodzą.

To wszystko może się spełnić. Skorzystaj z naszej oferty!

Nasze wirtualne biuro znajduje się przy alejach Racławickich w Lublinie. To doskonała lokalizacja zarówno dla osób dojeżdżających z PKP oraz z PKS. Niedaleko naszego biura jest przystanek MPK – KUL 02, dzięki któremu można tu bez problemu dojechać autobusem miejskim. W pobliżu znajduje się Ogród Saski, gdzie można udać się na krótką przerwę w czasie warsztatów i szkoleń. Nic tak nie pobudza umysłu do pracy jak natura. A jeżeli masz uczestników, którzy przyjeżdżają z daleka na szkolenia, wówczas skorzystaj z oferty hotelu Mercure, który ma siedzibę niedaleko nas.

Idealnie dobrana sala do warsztatów i szkoleń może okazać się połową sukcesu. I to nie jest tylko nasze zdanie – coraz więcej ludzi przy wyborze miejsca na szkolenia bierze pod uwagę lokalizację.

Na chwilę obecną dysponuję trzema pomieszczeniami – 20 m2 oraz 30 m2 plus pomieszczenie gospodarcze oraz łazienka. Biuro jest w pełni wyposażone, więc nie musisz się martwić i załatwiać sprzętu. W biurze mamy szybki internet, kserokopiarkę, rzutnik i inne niezbędne narzędziami do pracy.

Sprawdź naszą ofertę. Zakres każdego pakietu dopasowany jest do Twoich potrzeb. Dodatkowo, możesz skorzystać z możliwości wsparcia pracownika administracyjnego na miejscu oraz spotkania się z doradcą biznesowym.

1
2
3

Pakiety

Pakiet podstawowy - 49 zł

- adres do korespondencji
- odbieranie przesyłek i korespondencji
- informacja telefoniczna i mailowa o korespondencji przychodzącej
-przesyłanie korespondencji pod wskazany adres raz w miesiącu (na koszt Klienta)
- możliwość skorzystania z pokoju w celu zorganizowania spotkania – raz w miesiącu 60 minut

Pakiet - 69 zł

- pakiet podstawowy
- kserowanie i skanowanie dokumentów z poczty przychodzącej i wysyłanie mailem
- przesyłanie korespondencji pod wskazany adres (na koszt Klienta)
- możliwość skorzystania z pokoju w celu zorganizowania spotkania – raz w miesiącu 60 minut

Pakiet - 99 zł

- pakiet podstawowy
- kserowanie i skanowanie dokumentów z poczty przychodzącej i wysyłanie mailem
- przesyłanie korespondencji pod wskazany adres (na koszt Klienta)
- możliwość skorzystania z pokoju w celu zorganizowania spotkania – 2 razy w miesiącu po 60 minut
- doradztwo biznesowe
- wsparcie pracownika na miejscu
- możliwość wynajęcia sali/pokoju na indywidualne szkolenia lub spotkania
Stawki ustalane indywidualnie.
Skip to content